| Alverto a întrebat:

Pentru pasionații de istorie:
Ce părere aveți despre istoria Marii Ducese Anastasia Nicolaevna a Rusiei? Am citit totul despre familia ei pe Wikipedia și mi se pare chiar foarte intresantă
https://ro.m.wikipedia.org/......a_a_Rusiei

2 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Tarul Nicolae II a fost un conducator foarte prost. Era mai preocupat sa-i scrie sotiei despre cum i-o va trage cand se vor intalni, decat sa asculte plangerile oamenilor saraciti de foamete.
Nu-mi pare rau ca l-au omorat. Si-o cauta. Cat despre faptul ca i-au omorat si copiii, no, asta e, istoria e cruda.

| CiubotariuAndrei a răspuns:

Ca nu facea bani la videochat. Nu avea nici talent, nici fata si nici Engleza nu stiu daca stia.