| anonim_4396 a întrebat:

Poate Tony Jaa sa-l bata pe cel mai puternic om din lume?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pe tony jaa asta nu am baza dar pe Scott Adkins da am doar e boyka happy
legendele spun ca si jackie chan in tinerete ar fi putut bate multi oameni mult mai solizi decat el si cred asta pentru ca orice sport de contact practicat zeci de ani iti da niste calitati, insa dupa o anumita varsta nu prea mai ai ce face.

| johnnny123 a răspuns:

Cred ca nu faci diferenta intre film si realitate.

Tony Jaa are 45 de ani, 61 de kg, si nu a luptat in ring decat de vreo cinci ori in viata. In rest a fost actor, cascador si coregraf de lupte. Cu alte cuvinte s-a ocupat cu regizarea unor miscari care sa dea bine pe ecran, nu cu lupte reale.

Prin urmare, si-ar lua bataie cam de la orice luptator profesionist de 25 de ani care evolueaza in turnee de prim rang. Nu e nevoie de "cel mai puternic om din lume".

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Te referi la Joe Biden?

| wildthing a răspuns:

laughing Oricat de bine s-ar misca Tony, mi ti-l ia uriasu' ala si ti-l stoarce ca pe rufe!winking

| Invictusman a răspuns:

Te referi la islandez. Nu cred ca poate sa îl bata, dar uneori "buturuga mica răstoarnă buturuga mare"