| thegodfather12 a întrebat:

Pot intra la academie daca am o firma pe numele meu de dinainte de a intra?

4 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Desigur! Nu iti este o piedica acest lucru. Poti opta pentru academie fara grijihappy. Meriti"a doua sansa"

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La ce Academiei vrei sa intri?
De altfel poti sa faci orice scoala, chiar Academia de Politie, de Informatii sau alta Academie Militara, avand o firma. In schimb dupa terminare va trebui sa renunti la firma.

| thegodfather12 explică (pentru Ioandelasal):

Politie

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru thegodfather12):

Asa cum ti-am spus o poti urma si sa ai si firma, desi nu te vei putea ocupa de ea. Abia dupa terminare va trebui sa renunti la firma.