| KarolTr a întrebat:

Pot preda meditatii legal daca am 14 ani?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

NU

| sierra1 a răspuns:

La nivel de colegi de clasă, e "legal". Plata: o ciocolată-un suc

| Lukasssz a răspuns:

Legal, nu!

| Vântulalb a răspuns:

Daca esti foarte bun la o materie, nimeni nu te opreste. Dar sa excelezi la acea materie, sa fii mai bun decat profesorul. Altfel, e excrocherie.

| TheStrategist a răspuns:

Nu

| IrinaMihaela15 a răspuns:

Cred ca niciun meditator ce preda particular nu lucrează legal :v doar dacă lucrezi în cadrul unei companii, dar acolo ești obligat sa predai unui grup, nu unei singure persoane pe rand. Asa nu învață nimeni nimic, e ca și cum ar fi în clasa, la scoala.

| catabalint23 a răspuns:

Cel mai bine e daca ai un contabil in familie sa-l intrebi pe el