| NegomireanuAlexandru a întrebat:

Pot preda o lucrare de licenta fara profesor coordonator? Intreb, deoarece nu reusesc sa gasesc un profesor disponibil.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O lucrare de licență nu o faci, nu o pornești după capul tău. Ai nevoie de un profesor coordonator. Fiecare profesor din facultate oferă la fiecare sesiune de licență titluri de subiecte. Mergi la acei profesori și alegi tema. Nu ai cum să nu găsești profesor coordonator.

Răspuns utilizator avertizat
| blackann a răspuns:

Trebuie sa vb cu decanul.

| RaduRobertRO a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva pana acum, nu cred a e posibil. Mergi la decan sa te ajute, nu e normal sa nu ai profesor coordonator.

| MorcovMajestic a răspuns:

Nu, cine ti-o aproba? Cine iti semneaza ca e ok?

| Scorillo a răspuns:

NU - profesorul coordonator indruma, verifica si gireaza lucrarea.