| Virk a întrebat:

Pot recupera 2 ani de matematica in 5 luni? Cu meditatii si fara. Funda.

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Daca o maninci pe piine, se poate. Daca in perioada asta ajungi sa o si visezi noaptea, sigur vei reusi.
Totul depinde de cit de mult te vei concentra asupra ei. Daca lasi toate celelalte la o parte, poti sa comprimi 2 ani in 5 luni, pentru ca noi facem in vietile noastre o multime de chestii, si pentru unele ne pierdem timpul chiar fara sens.
Deci, concentreaza-te pe matematica, si vei reusi.

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, dar nu te baza pe alea 2 ore de meditatii. Sunt ca sa iti deschida ochii si sa te indrume, adevarata matematica o inveti tu cu tine facand multe multe exercitii si cautand raspunsuri.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde de tine dar nu cred ca atit de multa materie predata in clasa timp de 2 ani sa o inveti tu asa usor in 5 luni, dar timp de 2 ani in scoală ce ai facut de nu ai invatat, ai prins muște?

| Sn4k3 a răspuns:

Da, mai ales cu meditatii, dar trebuie sa fii putin bun.

| Superior a răspuns:

CristiDinBucuresti mars te rog de pe site-ul asta simpla ta existenta ma enerveaza.

| TediiL a răspuns:

Este posibil, dar asta depinde de efortul tău si de munca pe care o depui.
Eu iti zic să încerci deoarece in viitor n-o să-ți pară rău
Baftă, fundă daca ti-am fost de folos

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru TediiL):

Funda nu se cerșeste se dă pe merit asa ca termină cu cersitul.