| BigLike a întrebat:

Pot sa imprim o poza care arata ca un buletin doar ca in loc de poza de buletin si datele ce mai unt sa pun o alta poza gen un caine? Vreau sa fac o felicitare cuiva si vreau sa arate ca dimensiuni si material ca un buletin vreau sa fie din plastic nu din hartie

4 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Pai exista si "carte de identitate" pentru caini. Inspira-te de acolo.

| BigLike explică (pentru MedionTcO):

Cred ca nu mai inteles am o poza si vreau sa fie in marimea unui buletin (15x10) sau ce marime are nu sunt sigur, si vreau sa o am insa materialul sa nu fie hartie ci plastic exact din ce este facut buletinul si intrebarea mea era daca stie cineva unde as putea sa merg sa mi se faca o poza asa.

| MedionTcO a răspuns (pentru BigLike):

Aaa,pai la o tipografie, ceva. Recomandat e sa fii din oras la tine. Pe internet este posibil sa nu fii inteles cum trebuie.

| Idontcare69 a răspuns:

Da, te poti duce la Kodak si te ajuta ei.