| ioanamaria2000 a întrebat:

Pot sa ma transfer de la filologie, in clasa a 10-a, intr-o clasa de stiinte, tot in acelasi liceu, dar la un profil cu medie mai mare?

1 răspuns:
| Romeo16101 a răspuns:

Buna, daca vrei sa te transferi de la filologie la științe sociale, poți, dar acum depinde daca liceul are criterii de genul : că media ta trebuie sa fie mai mare decât ultima medie din clasa de științe sociale. Trebuie sa te interesezi la secretariat, dar din cate stiu eu se poate. Succes!