| alexinioh a întrebat:

Pot să mai dau o dată competențele?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu tine cont nimeni de ce calificativ ai luat la competente digitale atata timp cat le ai dat pe toate, nu te stresa

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate daca pici probele scrise ai putea

| ririsa a răspuns:

Daca nu le ai dat niciodata atunci poti, daca le.ai dat si vrei sa le mai dai inca o data poti din cate stiu eu dar e pierdere de timp

| Ara997 a răspuns (pentru ririsa):

Oricum sunt pierdere de timp (in-competentele)

| alexinioh explică (pentru ririsa):

De ce e pierdere de timp? Mie mi-e frica ca nu o sa ma pot amgaja unde vreau, si ca o sa zica seful la care ma angajez, ehhh pai stii tu ai mediu la romana cel mai slab, nu te pot angaja! Întradevăr că eu am avut emoții la oral și nu am prea zis nimic, de aceea am luat mediu. Alți prostalăi au luat și mai mult decât mine și de abia știu să lege câteva cuvinte.

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru alexinioh):

Nu tine cont nimeni de ce calificativ ai luat la competente digitale atata timp cat le ai dat pe toate, nu te stresa