| anonim_4396 a întrebat:

Poți afla contul de Instagram al cuiva dacă ai numărul de telefon al acelei persoane? Zic pentru ca de exemplu eu am memorat un număr de telefon și în seara asta mi-a apărut la recomandate contul acelei persoane pe Instagram, adica nu avem prieteni comuni sau ceva ca să mi se recomande, ciudat. Deci?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De obicei, la recomandări apar utilizatorii al căror numar de telefon le-ai salvat in mobilul tău (uneori, acestia, pot fi greu de dibuit, fiindcă pot avea un nickname./ poză la intamplare, dar pot apărea si prieteni comuni.

| Dormeo a răspuns:

Doar daca are el setat sa il poti cauta dupa numar