| anonim_4396 a întrebat:

Primul an de facultate la Economie e mai greu sau mai usor decat clasa a 12-a la Fizica in ansamblu si in particular privitor la grafice si formule?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Fizica nu este inclusa in programele de studii ale niciunei facultati din componenta academiilor de studii economice.

| anonim_4396 explică (pentru alessia5158):

Wow, se vede ca ai si citit intrebarea! laughing Foaie verde loboda, curge apa-n beci...
Daca mai citesti o data intrebarea, vei observa ca eu comparam primul an de facultate la economie cu clasa a 12-a la fizica din punctul de vedere al dificultatii si nicidecum nu am intrebat daca este inclusa fizica in programul de la facultate.

Succes!