| RedHair a întrebat:

Probleme cu imprimanta: Oare de ce imi printeaza altceva decat dau eu sa printeze? Daca tin bine minte, mai demult am vrut sa printez o poza dar nu am reusit, iar azi, cand am vrut sa printez un text, mi-a scos poza. Unde sa-i "umblu" ca sa printeze ceea ce trebuie? Funda pentru cel mai explicit raspuns! Multumesc!

3 răspunsuri:
| AmeMiss a răspuns:

Nu trebuie sa umbli nicaieri.Mie mi s-a intamplat la fel, de cate ori nu-mi scotea ceva, in alta zi cand ii dadeam drumul imi scotea tot ce i-am dat(pfff sper ca m-am facut inteleasa). Stinge-o si aprinde-o din nou si iti va printa textul tongue

| RedHair explică:

Si ce raspuns simplu: In dreapta jos, la toolbar e o iconita cu imprimanta. Trebuie doar sa dau "cancel all documents" si gata! Sper sa ajute pe cineva happy.

| Nicole8 a răspuns:

Cel mai bine e sa vina cineva la tine care se pricepe cu reparati si sa vezi daca are ceva decat sa umbli so strici mai tare