| aiana2204 a întrebat:

Profesorii din facultățile din România, respectiv FMI sunt de acord cu luarea notițelor pe ipad?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa fie de acord si nici nu-l intereseaza pe profesor cum si pe ce iti scrii tu notitele.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca-i o problema sa-ti iei notite si pe picioare sau ce vrei tu, atata vreme cat nu faci zgomot in clasa, iar la examene iei note mari.

| Yurisa a răspuns:

Cum a zis si Ioandelasal, nimanui nu ii pasa cum iti ii tu notite