| screamy a întrebat:

Profesorul de istorie ne spus ca avem de facut un proiect cu ce vrem in care sa ne folosim cat mai mult imaginati, ceea ce eu nu prea am... Oricum m-am gandit sa fac macheta unei cetati dacice dar nu stiu cum sa o fac si din ce. HELP! Proiectul trebuie sa il prezint peste o saptamna. sad FUNDA happy

1 răspuns:
| tudorpanait9 a răspuns:

Pai, poti sa il faci din cutii de carton pe care le acoperi cu textura respectiva sau, mai complicat, din chibrituri/bete de inghetata(dar va trebuii sa manaci multe inghetate happy ) sau bete de chibrit.
SUCCES!