| dumitrascumaryo1 a întrebat:

Puiul meu de pisică este grav bolnav îi curge sînge din gură are 14 zile și scoate un mieunat ciudat. Va rog ajutati-ma ( stau la tara nu am medic veterinar) va rog dati sfaturi repede sa pot face ceva.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cere ajutorul unui vecin care are animale!

| Brizbriz a răspuns:

Mergi la veterinar, mi se rupe ca nu e nici unul aproape, sange pe gura suna grav, RAU, deci ori mergi la veterinar, ori iti moare pisoiul

| Crackman a răspuns:

Mergi cu ea la un veterinar... Sau cere ajutor cuiva ce stie ceva de animale

| Sophieka a răspuns:

Mergi la oras la veterinar...Nu iti mai lua animale daca nu le poti ingriji...

| sparklingqueen a răspuns:

Cum a zis colegul de mai jos(adica bula). Cere ajutorul unui vecin care a avut pisica sau are una. Daca nu, e inevitabil, pisica va muri daca nu primeste un tratament exact de la un specialist.