| karma123 a întrebat:

Răceala poate face în așa fel că, cantitatea de sperma sa fie mai mică decât de obicei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ce are una cu alta? Si de ce ai nevoie de cantitate mai mare, o vinzi cu gramul ca pe cocaina?

| darrio2007 a răspuns:

Nu, te masturbezi tu prea des.

| Violleta2022 a răspuns:

Mas-tur-bea-za-te mai rar, odata la 4-5 zile si vei vedea cum creste cantitatea de sperma.
La 15 anisoricorpul are nevoie sa se regenereze, sa se odihneasca ca sa poata produce sperma. Daca tu stai toata ziua cu mana pe cuc, cand naiba vrei sa se regenereze si sa produca ceva?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, pentru ca te deshidratezi prin transpiratie/muci/febra...

| outsidethebox a răspuns:

De ce ai avea nevoie sa "monitorizezi" cantitatea? In scopul reproducerii, conteaza calitatea acesteia!