| Ion091831 a întrebat:

Recent am luat bacul și vreau sa merg la facultatea de științe aplicate și inginerie(fizica tehnologică, facultatea Ovidius) deocamdată m-am informat doar pe internet, doar ca nu am găsit așa multe informații. Ma poate ajuta cineva cu câteva informații personale despre facultate sau ce se întâmpla după facultate? Mulțumesc!

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Nu te pot ajuta în legătură cu facultatea.
Dar, de ce nu mergi la o facultate pe care o cunoști deja și care ți-ar aduce bani imediat după terminarea ei?