| andreimada a întrebat:

Recomandati unui băiat să meargă la profilul Pedagocic? Eu îmi doresc asta, iar mama spune să nu merg. Aștept și opiniile voastre.

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dar ce are dacă ești băiat?

| TheWalker11 a răspuns:

De ce nu? Incearca sa'i explici mamei tale ca mergi undeva unde o sa te ajute si pe tine pe viitor, nu unde vrea ea. happy Daca tu crezi ca te va ajuta pe viitor ca ai fost la acest liceu, mergi!
Totul tine de tine!

| StefiChan8D a răspuns:

Probabil mama ta iti spune sa nu dai acolo fiindca e foarte usor si poti mai mult.

| andreimada explică (pentru StefiChan8D):

Chiar e usor? sau o iei în glumă?

| StefiChan8D a răspuns (pentru andreimada):

Nu spun ca este usor, spun ca nu este chiar mate-info.

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Fa ceea ce crezi tu ca e bine pentru tine.

| Teleki_Michael_1974 a răspuns:

Daca crezi ca viata te v-a indruma spre acel domeniu are rost sa mergi.

| Alexandraa91 a răspuns:

De ce sa nu mergi?
Sunt mai multi baieti la acest profil... daca tie iti place, du-te acolo...Nu-i asculta pe altii!
Fa ce crezi ca e bine... happy