| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu aceeasi intrebare, cu speranta c-o sa-mi raspunda cineva...
In al doilea an, pot sa ma transfer de la medicina dentara la medicina generala? Daca da, cum?
S-a mai transferat cineva?
P.S. - facultatea este in Galati.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tot revi, revi, revi... rolling on the floor

Te-am lăsat timp de o săptămână, în speranţa că "scapi" de LENE şi cauţi pe net!
Dar, văd că tot DEGEABA : lenea ta-i mai mare sad
Ce era aşa de "greu" să cauţi pe net, să-l întrebi pe "unchiul Google"? laughing

Ori, este mai simplu s-o facă altul în locul vostru...

Dacă ţi-e LENE să cauţi pe net timp de 5 minute, în mod sigur, NU vei absolvi Medicina!

Vezi alte detalii în răspunsurile pe care ţi le-am dat la întrebările anterioare...

Toate cele bune!

| Eduard619 a răspuns:

Da te poti transfera nu am idee exact cum dar stiu ca este posibil, asa a facut si fratele meu.

| Basthet a răspuns:

Bună! Cel mai bun lucru ar fi să te interesezi la secretariatul facultății, prin telefon sau e-mail.