| anonim_4396 a întrebat:

REZISTENTA MATERIALELOR -FACULTATE-
E cineva care se pricepe la Rezistenta Materialelor pentru facultate? Am nevoie de putin ajutor.
Please! big grin

1 răspuns:
| Mihai1499 a răspuns:

Un sfat pentru orice întrebare pe care o pui. Începe cum ai făcut, descriind despre subiectul în mare, dar după asta, descrie și ce problemă ai.

Altfel, pe de o parte o să ai parte de câțiva care te întreabă "care e problema" și cor fi alții cărora nu le va păsa destul cât să citească comentariile să vadă unde ai detaliat. Mult succes.