| izucadayana a întrebat:

Rezultatele de la repartizarea computerizată apar sâmbătă seara (14 iulie) pe edu şi la şcoli duminică?

4 răspunsuri:
| TheVampireDiaries01 a răspuns:

ADMITERE LICEU 2012. În 15 iulie, vor fi afişate, în unităţile de învăţământ gimnazial, listele cu absolvenţii repartizaţi proveniţi din şcolile respective şi a listei cu locurile neocupate în unităţile de învăţământul liceal de stat din judeţ/municipiul Bucureşti.

La 16 iulie, este programată afişarea de către fiecare unitate de învăţământul liceal a listei candidaţilor repartizaţi în acea unitate.

În intervalul 16-26 iulie, absolvenţii vor depune dosarelor de înscriere în unităţile de învăţământ la care au fost repartizaţi.

| StefaNnNNN99N a răspuns:

Eu stiam ca pe 14 le afiseaza la scoalathinking Acuma esti bagat in ceata

| a răspuns:

Eu stiam ca apar pe 15 adica duminica(cred.de cand suntem in vacanta nu mai stiu nici ce zi este).Eu duminica ma duc la scoala desi cred ca le pune luni.
Bafta!

| DianaChiriac a răspuns:

Bună, din câte am auzit, da. Pe site-ul Ministerului Educației vor apărea pe 14 iulie seara, iar în centrele de examen, în cursul zilei de 15 iulie. O zi bună! happy