| dragalasa22 a întrebat:

Ridicarea personala a unui colet insemna ca te duci la posta si il iei?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| Violleta2022 a răspuns:

Ridicarea personala inseaman ca trebuie sa te duci TU, personal cu un act de identitate la posta si sa ridici pachetul, de la ei.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, destinatarul trebuie să meargă personal, cu cartea de identitate, ca să și-l ridice. Și cu banii necesari, care reprezintă contravaloarea coletului, dacă a făcut vreo comandă online prin Posta Română.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da. Poștă, reprezentanță, easybox etc.

| Mirel4412 a răspuns:

Posta, easybox