| anonim_4396 a întrebat:

Robotica este foarte cautata la noi in tara sau va fi? Cat este salariul unui tehnician sau unui inginer in robotica?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"salariul unui tehnician sau unui inginer in robotica?" - ăștia se invârt in mediu privat deci undeva intre 1000 și 20000 eu.

| sierra1 a răspuns:

Na că s-a rușinat și și-a șters opera!

| laSoledad a răspuns:

Ieri-alaltaieri intrebai de salariul celor care practica dreptul. Tu tot de salarii si rasplata intrebi. Mai intreaba-te si ce sarcini au acestia de indeplinit.

| Werrich a răspuns (pentru laSoledad):

Sa ghicesc, era BogdanIvasciuc? laughing

| laSoledad a răspuns (pentru Werrich):

Da laughing