| blairelovesmusic a întrebat:

Sa zicem ca in Florida, SUA, este ora 6:20 dimineata. Cat este ceasul in Romania in acel moment? Barbatul de care imi place (are doar 21 ani deci nu e prea barbat) a intrat online la ora aia, el fiind prea ocupat sa vorbeasca cu mine si doar mi-a citit mesajele. Da, stiu, e o intrebare de 2 bani dar as vrea sa intru online odata cu el sa vad daca pot vorbi cu el.

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

In Romania este 13:20, suntem cu 7 ore inainte.

5 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Aaa.abia dupa 24 i se definitiveaza sexul. Pana atunci e hermafrodit. E de tinut.

| Mayhem666 a răspuns:

Fereste-te de aia din Florida si din Alabama. Unii sunt nebuni, iar ceilalti sunt cu incest-ul.

| VoidEternal a răspuns:

Daca ai android, iti poti pune pe telefon un widget dual clock. Selectezi orasul in care locuieste el pentru unul dintre ceasuri si Bucuresti pe celalalt si in felul asta vei stii tot timpul ora din Florida. Widgetul nu trebuie instalat din Playstore, este deja in sistemul de operare.

| blairelovesmusic explică (pentru Mayhem666):

Stai linistit/linistita ca stiu deja lucrurile astea. Nu mi-e frica.

| blairelovesmusic explică (pentru VoidEternal):

Nu cred ca am asa ceva pe android-ul meu. E un Galaxy Prime. Il am de 4 ani dar cine stie cat de vechi e modelul asta.