| FlOrin2002fF a întrebat:

Sal,,imi spuneti si mie un model de teza pentru clasa a 7 la limba romana...dau teza miercuri si nu stiu ce subiecte imi da...care imi spune cel mai bun model de teza si cate exercitii o sa am ii dau funda! si vreau sa-mi spuneti si din ce sa invat,,,,,

3 răspunsuri:
| BriannaBonjour a răspuns:

Si eu sunt a7-a happy Pai sigur va da din verb cu analiza cu tot si noua de exemplu ne da sa demonstram ca un personaj e protagonistul operei. Oricum profa voastra face subiectele si pe ea ar trebui sa o intrebi.Tu sti cat va cere...

| BriannaBonjour a răspuns:

Eu zi sa repeti ce v.a dat in clasa