| dinutza a întrebat:

Sal, TPU puteti va rog mult sa-mi spuneti ce programa este pentu a scoate videoclipul de pe alte site-uri nu numai de pe Youtube ca eu aia o am.Am nevoie sami scot urgent acesta piesa adaugata pe bucatele de aici http://www.dailymotion.com/......nt_fun.Sau poate stiti cintecul asa cum e el sa fie pe youtube? Plis. fundita+Vot

1 răspuns:
| david444 a răspuns:

Realplayer,el si reda dar si downladeaza videoclipuri, pe video, acolo un pic mai sus iti va aparea cadn il instalezi download clip
Sper ca te-am ajutat