| Slolly a întrebat:

Sall! Cand se termina vacanta de Pasti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 22 aprilie

8 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Mai stai acasa doar saptamana viitoare dupa care mergem cu totii in buncarul de exterminare rapidalaughing)

| hotshotb a răspuns:

Pe 23

| Onisoor a răspuns:

Maine! Glumeam pe 23.04.2012.se merge la scoala.happyfunda?smug

| omy_9418 a răspuns:

22 aprilie e ultima zi 23 aprilie incepe scoala

| DyDyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Pe 23 aprilie mergem la scoala sad mai bine zis la inchisoarea de tortura instanta pentru copii happy

| Slolly explică:

Multumesc de raspunsuri!happy Voiam sa fiu sigurahappy Pacat ca pot da doar o funda pe intrebare ca toti ati raspuns bine, insa primul raspuns e cel premiat.