| Vladutz96 a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt din Buzau si invat la Colegiul Economic Buzau. Sunt la profilul economie, dar eu nu stiu deloc mate si unele module sunt foarte grele. Ma intereseaza un transfer. As vrea sa ma transfer in Eminescu la filo-istorie sau stiinte-sociale sau in Pedagogic tot la aceleasi profile. Stiti cumva daca trebuie sa dau niste diferente sau daca am media mai mare ca ultimul din clasa ma transfera fara sa dau diferente?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te transfera dar depinde daca in clasa la tine sunt foarte putini copii liceul nu-ti da drumul, iar daca sunt mai multi de 28 (sau de cat este clasa) care au prima optiune liceul repectiv te transfera