| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu parerea voastra despre urmatorul lucrucrying.
Am dat un test la romana.
Am avut 5 exercitii de rezolvat in 5 minute.
Erau si destul de grele.
Multi din clasa mea nu au apucat sa faca nici 3 exercitii.
Voi ce credeti?
Sa stiti ca eu am invatat pentru lucrare vreo 4 ore ziua trecuta dar n-am avut timp nici sa scriu.

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut, Florin

Cred ca testul era destinat mai putin verificarii cunostintelor, si mai mult testarii reactiilor voastre si cum lucrati sub presiune.
Daca totusi ma insel, se poate sa aveti un profesor cu mici probleme, daca ma intelegi.

Cu stima,
Neo

4 răspunsuri:
| cristina6713 a răspuns:

Daca macar ai scris tot ce ai rezolvat corect cred ca profesoara va tine cont.Bafta!

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Ms mult pentru raspunsuri.
Am mai dat inca o lucrare.
La aceasta ne-a lasta mai mult 15 minute dar am apucat sa fac tot si am luat 10.Si nu suntem siguri daca ni le trece pe acelea.In fine, multumesc foarte mult pentru raspunsurile voastre

| BigKing a răspuns:

Cred ca ai scris coresct ( nu chiar 100% poate mici grseli neinsemnate ) daca ai terminat in 5 minute.

| beibiisweet a răspuns:

Aici depinde de profesoara...si eu am dat test la biologie saptamana trecuta si ni le-a adus azi, si pentru 2 greseli atat de minuscule incat nu pot fi numite greseli am luat -7. poate tu nu ai o astfel de profesoara si incearca sa ii intri pe sub piele (iesi la tabla cand stii si chestii de genul)poate asa nu te vei mai indoi de notele pe care ti le va da. sper ca te-am ajutat:*