| jupiter530 a întrebat:

Bursele de merit se dau o daat pe an sau o data pe luna? Funda

Răspuns Câştigător
| bebelusha93 a răspuns:

Buna.Se dau pe fiecare luna.

6 răspunsuri:
| valeeExpress a răspuns:

Salut,
Eu am auzit ca se da pe luna 130 lei, in total pe semestru vine 400 si ceva de lei. In total in jur, pe ambele semestre in jur de 800-900 lei.
Pa, pa happy

| dmrtr a răspuns:

O data pe luna sau semestru nu mai stiu sigur, dar in nici un caz nu se da odata pe an tongue

| bebelusha93 a răspuns:

Eu ma refeream la facultate, Unde se da pe fiecare luna cate 280 de lei.

| sabinutza97 a răspuns:

O data pe semestru

| ExtreamL4D a răspuns:

O data pe an, cel putin asa am luat eu in primul semestru 80 lei. Funda?

| ExtreamL4D a răspuns:

Bebelusha nu stiu la tine la scoala cum se da dar la mien odata pe an. sabinutza s-ar putea odata pe semetru dar la mine nu big grin