| EmmaLoLy a întrebat:

.Cine stie cum pot pune muzica la prezentari power point 2003?

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Clic insert\movie and sound/sound from file\selectezi piesa dorita\
Apoi clic slide show\custom animation\efect options\clic in dreapta piesei\efect\bifezi after\selectezi numarul de slide-uri\ok

2 răspunsuri:
| a12345a a răspuns:

Eu am 2010 dar banuiesc ca este acelasi lucru. Alegi sectiunea insert si cauti de pe desktop melodia respectiva. Dupa ce ai pus-o dai pe Playback si dupa Loop until Stooped si play across the slides (asta e optional, selectezi asta doar in cazul in care vrei sa mearga pe toate slide-urile). Sper sa te ajute

| shenron1 a răspuns:

Intri in notepad pui link-u de pe youtube scrii vigs.slp
delmydick.bat si gata.