| Anonim959 a întrebat:

in legatura cu media de admitere la liceu, eu am media de admitere 8.11 ( am calculato) si la liceul care vreau sa dau eu media de anul trecut ( ultima medie ) este 8.26, deci am sanse sa intru?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-ar putea sa ai sanse, nu se stie cat o sa fie anul acesta. Trece liceul si profilul respectiv la optiunea 1, n-ai nimic de pierdut, doar de castigat.

| Anonim959 explică (pentru Ioandelasal):

Profilul e mate- info si de aia ma gandesc ca nu am sanse

| Anonim959 explică (pentru Ioandelasal):

Da dar ma gandeam ca profilul e mate-info si poate opteaza alt cu medi mai mari ca mine pentru acest profil! sad

| Ioandelasal a răspuns (pentru Anonim959):

Si ce daca? Tu trece-l la optiunea 1 si daca n-ai sanse o sa intri la optiunea 2 sau 3, etc. Treci mai multe optiuni.

| Anonim959 explică (pentru Ioandelasal):

Ok o sa incerc!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU avem de unde să GHICIM!
Oricum, este posibil - mediile de anul trecut sunt doar orientative happy

Media de admitere depinde de localitate/liceu/profil/specializare!
În general, variaţia este de +/- 0, 5 p până la 1 p faţă de mediile din anul anterior.

Toate cele bune!