| Edwward a întrebat:

Intrebarea mea este urmatoarea :
La profilul Stiinte ale Naturii, bilingv engleza ce materii avem in clasa a9a? si cate ore pe saptamana din fiecare?

Răspuns Câştigător
| GoldandSilver a răspuns:

4 ore romana, 2 ore franceza, 6 ore engleza, 4 ore mate, 3 ore fizica, 2 ore bio, 2 ore chimie, 1 istorie, 1 geografie, 1 religie, 1 socio umane, 1 muzica, 1 desen, 1 info, 2 tic, sport 2-1. Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei happy si eu sunt la acelasi profil, cls a 10-a ....pe a 9-a am facut 4 ore de fizica, 4 de mate, 2 de chimie, 2 de biologie si 5 de engleza...acestea sunt materile de profil.in rest faci orele pe care le-ai facut si in generala + logica

| mihaelaalol a răspuns:

Pai multe ore de fizica si chimie...asta stiu sigur(gen 2-3 de fizica si chimie) si deoarece esti la bilingv vreo 5 ore de englezabig grin
sper ca te-am ajutat!big grin

| ferdin a răspuns:

3 ore de fizica, 3 de mate, 2 de chimie, 2 de biologie si 5 de engleza.