| Dimitrix a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si vrea sa dau la liceu mate info intensiv engleza dar nu stiu ce licee a profilul asta in Bucuresti. Va rog sa imi spuneti si mie cam ce licee au acest profil in Bucuresti de preferat sa fie cu medii cuprinse intre 8.70 si 9.50.

3 răspunsuri:
| LovellyAngel a răspuns:

Sincai, Spiru...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi lista COMPLETĂ a liceelor/secţiilor/profilelor/specializărilor/mediilor la linkul :
http://www.ismb.edu.ro/......l_SITE.pdf

Toate cele bune.

| dreamnow a răspuns:

La Sincai s-a intrat cu medie de peste 9.70 asa ca ar trebui sa cauti altele. Ar fi Spiru, Iorga, Neculce, Matei Basarab, Cosbuc, Scoala Centrala etc.