| Bianca25055 a întrebat:

Sall! Va rog mult sa ma ajutati! La mine la facebook nu imi apare butonul acela verde pentru activarea timeline-ului crying. Am incercat sa pun timeline si cum se facea inainte de buton si nu imi merge! Trebuie sa precizez ca folosesc Mozilla si Google Chrome. Nu aveti idee cum pot face sa-mi pun cronologia? Va rog mult!

3 răspunsuri:
| bitihacy a răspuns:

Du-te la unul din prieteni care il are si cand vei intra pe pagina lui, in partea din dreapta vei avea un buton cu use timeline now. Apesi pe ala si gata. happy