| ZbarMario a întrebat:

Salut.
1.Ce părere aveți de profilul arte?
2.La ce se da bacul?
3.La ce se dau tezele?
4.Pot să mă transfer in clasa a -10-a la arte, acum sunt a -9-a mate info-intemsiv, dar mai e puțin și termin?!
5.e mai ușor ca la mate info-intensiv(in cazul in care la programare nu știu nimic și la mate sunt varzalaughing?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~acum sunt a -9-a mate info-intemsiv...la programare nu știu nimic și la mate sunt varza~

cum dumnezeu ai ajuns acolo?

| ZbarMario explică (pentru sierra1):

Am luat 7, 60 la mate in examen și 9, 80 la romana, media m-a dus aici

| sierra1 a răspuns (pentru ZbarMario):

Atunci ne-ai mințit: in prima sau a 2 a afirmație?

| ZbarMario explică (pentru sierra1):

Nu am mintit

| sierra1 a răspuns (pentru ZbarMario):

~ ZbarMario : 7, 60 la mate in examen~

~ ZbarMario : la mate sunt varza~

care e adevărată?

| ZbarMario explică (pentru sierra1):

Înainte mai știam ceva matematica, acum in clasa a-9-a sunt varzalaughing

| sierra1 a răspuns (pentru ZbarMario):

~Ce părere aveți de profilul arte?~

o să faci "scoala vieții" - nu știu cât o să te ajute ulterior, după bac

| ZbarMario explică (pentru sierra1):

Întrebările 2,3 și 5 pls

| sierra1 a răspuns (pentru ZbarMario):

Irelevante, conținutul e cu 2 postări mai sus