| anonim_4396 a întrebat:

a citit cineva trilogia Jocurile Foamei? ...va rog sa imi spuneti si mie pareri daca este o carte buna sau nu...

Răspuns Câştigător
| Rary_Dary_1998 a răspuns:

Este cea mai buna carte de aventuri! Ti-o recomand cu cea mai mare placere! Este interesanta si te tine in suspans! Deci este o carte super buna!

1 răspuns:
| Ciprian_Toncean_1982 a răspuns:

Am citit toate volumele, destul de multumit, usor de citit, o singura obiectie, uneori personajul principal e ajutat prea mult de "scriitor", cand e intr-o situatie critica hop vine "scriitorul" in ajutor.