| daidaidaida a întrebat:

Salut.
A cumparat cineva licenta de pe un site ceva?
Sunt o multime de siteuri care redacteaza lucrari de licenta dar nu stiu daca sunt legit sau nu.
Voi ati cumparat de pe un astfel de site?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să cumperi o lucrare de licență redactată, creată de o altă persoană și să o prezinți apoi unei comisii de examen ca fiind a ta, este fraudă intelectuală, complet ilegit.

| Frank51 a răspuns:

Ți-ai găsit unde să întrebi, și sunt mulți copii pe aici care plătesc 3000 de lei pentru licențe la grădiniță.

| johnnny123 a răspuns:

Având în vedere că "cumpărarea" unei lucrări de licență este ilegală, cum ar putea un site care se ocupă cu asta să fie "legit"?

Este ca și cum ai întreba "Există situri legit de unde să poți angaja un asasin?"

| goguPatent a răspuns:

Eu chiar am facut facultatea pe bune