| AdrienWH a întrebat:

Acum cateva zile, am bagat cererea de transfer la liceul la care vreau sa ma mut (trec in clasa a10a). Insa, mi-a zis ca trebuie sa ma interesez pe 25 august in legatura cu transferul, daca mi se aproba sau nu. Nu este cam tarziu aceea data? Ar trebui sa depun cerere si la alt liceu? La altii din cate am inteles, cand s-au transferat le-au acceptat cererea in cateva zile... mentionez ca am media mai mare decat ultimul promovat, in clasa la care vreau sa ma transfer.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"am bagat cererea de transfer...a zis ca trebuie sa ma interesez pe 25 august in legatura cu transferul"

așa a zis, așa faci - probabil iți aprobă. să ne spui dacă așa e!