| andreisergiu123456789 a întrebat:

Salut,am aplicat la facultate prin concurs de dosare.
Am o intrebare legata de fisa de inscriere.
Treaba sta cam asa:eu am parintii divortati,iar mama s-a intors la numele de domnisoara (ambii sunt surdo-muti).
Pe mama mea o cheama Popescu in buletin.
Insa pe foaia matricola, certificatul meu de nastere si fisa de inscriere,apare cu numele primit dupa casatorietongueacala.
Va intreb:faptul ca pe fisa de inscriere,certificatul meu de nastere si foaia matricola scrie la NUME MAMAtongueacala,iar in buletinul ei tongueopescu, se poate considera PROBLEMA la dosar? Risc sa nu intru la buget, chiar daca as avea medie?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu patron.

| ZyRRe a răspuns:

In primul rand ai fi putut intreba indrumatorii care te ajuta la completarea fisei de inscriere ori/sau la secretariat, si primeai un raspuns exact.
Totusi nu cred ca e vreo problema, eventual o sa te puna sa le duci o copie de la hotararea judecatoreasca.

| împreunăfacembine a răspuns:

Cel mai bine intrebai la secretariat, dar nu cred ca va fi vreo problema.