| AndreiHuh a întrebat:

Am bifat la o facultate doar fara taxa, iar acum sunt primul pe lista de asteptare. Am sanse sa intru? Care e procedeul?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca ai, sunt multi care renunta la o facultate cand se vad intrati la alta iar tu atunci ii iei locul.

| ChiarEu2 a răspuns:

Da, intri fără probleme. Eu am fost al 13-lea și am lejer.

| AndreiHuh explică (pentru ChiarEu2):

Bifasei si cu taxa si fara taxa? Eu am bifat doar fara si de asta intreb. La care ai intrat?

| ChiarEu2 a răspuns (pentru AndreiHuh):

Da, bifasem fără taxă. Am intrat la construcții din București...acum 2 ani.

| AndreiHuh explică (pentru ChiarEu2):

Multumesc, sper sa intru si eu laughing

| Diana12222 a răspuns:

Pai daca esti primul pe lista de asteptare da cred ca da, doar ca la facultatile fara taxa ar trebui sa ai si media de asa natura incat sa intri... sper sa te fi ajutat raspunsul meu