| TheG0dfather a întrebat:

Am cateva intrebari in legatura cu Facultatea de Limbi Straine Bucuresti.

Am observat ca la L.M.A exista doua sectii: Traducere si Interpretare si L.M.A.Prin ce se diferentiaza cele doua? Eu as vrea sa merg la L.M.A (engleza-germana).

Ce parere aveti despre facultate(aici ma adresez in special celor care sunt/au fost studenti)?

Multumesc!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai traducere și interpretare e același lucru. Nu înțeleg ce vrei sa zici.