| geoco93 a întrebat:

Salut, am citit undeva ca ar exista niste flash-carduri Ling Fluent inventate de Leo Anders, cu ajutorul carora ai invata ce limba doresti in 2 saptamani, m-ar interesa si pe mine si vreau sa stiu daca a folosit cineva sau stie pe cineva care a folosit si detine mai multe informatii. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Te lamuresti singur daca vei citi comentariile de sub articolul din link : http://infobrasov.net/......i-straine/

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Am vazut siteul lor, cred ca e mare vrajeala.