| anonim_4396 a întrebat:

Am completat azi fisa de inscriere la liceu. Am pus 1. Tudor Vianu, 2. Spiru Haret Mate-info, restul nu mai conteaza. Anul trecut, la Spiru Haret la mate-info s-a intrat cu 9.28. Eu am media de admitere 9.47. Avand in vedere ca am pus Spiru a 2-a optiune, ca am 9.47 si ca s-a intrat cu 9.28 in 2012, am sanse sa intru in Spiru Haret la mate info? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Chiar dacă în Bucureşti sunt mulţi candidaţi eu cred că vei intra cu siguranţă deoarece mediile pot creşte, într-adevăr, însă nu exagerat de mult.
Succes!

| Adixuuu a răspuns:

Dap ai sanse eu am media 9, 50 si am trecut prima optiune spiru haret mate info (sper sa intru)

| GabrielaIoana a răspuns:

Ai sanse dar trebuie sa iti in calcul si faptul ca nul acesta s-au luat note mari.

| MaDaaLiNaaa a răspuns:

Eu zic ca ai sanse, depinde cu cat o sa creasca ultima medie fata de anul trecut.