| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am de dat bacul imediat. Imi poate zice si mie cineva la Geografie subiectul 1. Exercitiul D cu clima Europei, spre exemplu precipitatii anuale, tot ce insira ca exemple acolo. Mersi.

3 răspunsuri:
| Meme10Meme a răspuns:

Nu-ti facem temele!

| xPandaKid a răspuns (pentru Meme10Meme):

Nu-i vorba de tema facuta, vreau sa iau nota mai mare si am cam ramas in urma cu Clima Europeihappy

| Dintrebare a răspuns:

De ce nu cauti pe google informatia care te intereseaza? Nu o sa iti stie da nimeni un raspuns, doar eventual daca e vreun profesor de geografie prin zona. Cine crezi ca stie cate precipitatii sunt anual in Europa fara a cauta pe google. Tot prostii inutile se dau si acum la bac?