| ღAnonimaღ a întrebat:

Am de facut un experiment la biologie pe plante sau pe animale (de preferat pe plante ca animale nu am). Sunt in clasa a 10-a si am o profesoara severa. Imi puteti da va rog cateva idei? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Marius299 a răspuns:

Arata diferenta dintre o planta care a stat la intuneric 1 zi si alta care a stat in acel timp la lumina solara. Poti sa prezinti diferentele prin fotografii si cateva observatii sub forma de tabel. Cred ca o sa-i placa scorpiei. Ca doar n-o vrea sa faceti nu stiu ce experimente complicate.

1 răspuns:
| Zenit313 a răspuns:

Taie o broasca.