| Luluandre a întrebat:

Am înțeles ca anul acesta la bac este exclusă materia din semestrul 2, din cauza covid-19(corona virus). Cine stie exact toate lecțiile din Sem 1 la geografie?

Răspuns Câştigător
| Sfetnic a răspuns:

Încearcă aici: https://geografilia.blogspot.com/ Autorul răspunde la toate întrebările de obicei.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate lectiile din materia de clasa a 12-a, facute pana acum.
Dar cele dintr-a 11-a, le-ai epuizat deja?

| Luluandre explică (pentru Violleta2022):

Bacul la geografie se da doar din materia de clasa a 12-a. Pe mine ma interesa toate lecțiile care aparținând de sem 1. Profesorul nostru ne-a predat până acum cum i-a fost si lui mai usor, și materie de sem1, dar și de sem2 amestecat si nu stiu care sunt din 1 si care sunt din 2

| Violleta2022 a răspuns (pentru Luluandre):

Pai, iei lectie cu lectie si le inveti pe toate, ca nu-s e stie din ce pica subiectele.
Am mai explicat si cu alta ocazie, nu cere oareri aici, fiindca risi sa nu ghicim ce trebuie si sa nu te pregatesti la examen.
Examenul are subiectele secrete, deci NIMENI nu poate stii din ce se va da examenul.
INvata totul, ca sa nu risti sa pici pe ce nu ai invatat si sa nu iei BAC-ul, din cauza geografiei.