| StefanIstrate a întrebat:

Am intrat in Liceul tehnologic Sfantul Pantelimon cu media de admitere 7.99, fiind al doilea pe liceu.Cum vi se pare acest liceu?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca esti al doilea cu media asta, as zice ca nu e chiar cel mai bun liceu, dar nici cel mai prost.
Gandeste-te ca, la Jean Monet sau Lazar, primii 30-40 au media 10 si ii departajeaza in ordine alfabetica.

| sierra1 a răspuns:

Fiecare liceu iși merită elevii așa cum elevii iși merită mediile. ai ajuns unde ai vrut?