| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am intrat la liceu la un profil tehnic cu specializarea electric,ideea e ca eu voiam la economie și m-am gândit sa ma transfer la același liceu pe economie,doar ca nu sunt cam sigur,adică voi pierde un semestru la electric și după sa ma transfer oare nu va fi greu, mi-e frica ca nu ma voi obișnui cu materiile și la bac ce o sa fac, voi ce părere aveți?

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Dacă ești băiat stai la electric. Să mai învețe și băieții meserie și NU tot muncă de birou.