| Brandus_Nicoleta_1996 a întrebat:

Salut am intrat la liceu sectia stiinte sociale si din cate am inteles trebuie sa dau teza la o limba straina, pot alege la care sau e obligatoriu la engleza?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Nu dai teza la latina, cei de la filo dau.Nu poti alege la ce lb dai. daca clasa e de engleza dai la engleza. poti alege intre istorie si geografie.

| dydu01 a răspuns:

Buna! Nu poti alege la ce limba dai. happy
:*

| acasalamine a răspuns:

Poti alege limba la care vrei sa dai teza. De asemeanea o sa dai si la latina si geografie sau istorie. Funda? :*